Súčasnosť

S viac ako 130 rokmi skúseností je SPIES HECKER jedným z najväčších dodávateľov lakovacích materiálov pre opravárenské lakovanie automobilov a pre lakovanie v ľahkom priemysle. S dvanástimi dcérskymi spoločnosťami a viac ako štyridsiatimi importérmi je na trhu v 62 krajinách po celom svete.

Celosvetovo má SPIES HECKER vynikajúce a dlhodobé vzťahy so svojimi zákazníkmi a partnermi. Všetky výrobky firmy SPIES HECKER spĺňajú tie najprísnejšie kritériá a podmienky vnútornej kontroly a sú vyrobené a dodávané v súlade s priemyselnými štandardmi ISO 9001:2004 a ISO/TS 16949:2002.

Vďaka neustálej inovácii, výskumu a vývoju je vedúcim výrobcom opravárenských lakovacích technológií. Ako jeden z prvých dodávateľov uviedol na trh technológie šetrné k životnému prostrediu – materiály na vodou riediteľnej báze a materiály s vysokým obsahom pevných častíc pod značkou GREENTEC. A pretože zmena je konštantná, SPIES HECKER neustále zlepšuje svoje výrobky, aby ponúkal tie najlepšie materiály a bezpečné a spoľahlivé pracovné postupy pre všetky práce s týmito materiálmi.

Viac o spoločnosti SPIES HECKER nájdete na stránke www.spieshecker.com